Meeskond

Claes Erik Heijbel
Organisatsiooni asutaja, juhatuse liige
claes.heijbel@convictus.org
Andrei Altdorf
kogemusnõustaja
kahjude vähendaja/konsultant
altdorf@convictus.ee
+372 56 612 412
Ljubov Mõskiv
kahjude vähendaja/konsultant
ljubov.myskiv@convictus.ee
+372 64 141 07
Inna Farber
Tegevjuht, psühholoog
farber@convictus.ee
+372 55 634 473
Konstantin Iru
kogemusnõustaja
kahjude vähendaja/konsultant
iru@convictus.ee
+372 58 091 654

Veera Mazepina
kahjude vähendaja/konsultant

veera@convictus.ee

Olga Parik
juhatuse liige/KVT projektijuht
olga.parik@convictus.ee
+372 56 902 942

Jaana Važaeva
kogemusnõustaja
kahjude vähendaja/konsultant
jaana.vazaeva@convictus.ee
+372 58235960
Viibib lapsehoolduspuhkusel alates 01.09.2018
Greete Org
kogemusnõustaja
kahjude vähendaja/konsultant
greete.org@convictus.ee
+372 56 897 886
Anna Heinsoo
Sotsiaaltöötaja/võlanõustaja
anna.heinsoo@convictus.ee
sots.convictus@gmail.com (võlanõustamine)
+372 58 366 411
Roman Aršavin
kogemusnõustaja
kahjude vähendaja/konsultant
roman.arsavin@convictus.ee
+372 56 928 381
Victoria Vinckler
kunstiterapeut
victoria.vinckler@gmail.com
+372 58 142 010

Tatjana Russakova

Sotsiaaltöötaja

tatjana.russakova@convictus.ee

+372 53 062 527

Darja Altsepp
kahjude vähendaja/konsultant
darja.altsepp@convictus.ee
+372 52 029 58

 

Jaan Väärt

mobiilse bussi KVT kordinaator
kogemusnõustaja
Psühhodraama grupijuht
jaanvrt@gmail.com
+372 53 322 530

Nadezda Afanasjeva
Sotsiaaltöötaja
+372 53 06 25 27
nadezda@convictus.ee
Viibib lapsehoolduspuhkusel alates 01.06.2017
Anzela Beljakova
kahjude vähendaja/konsultant
anzela.beljakova@convictus.ee

Oksana Kozlova

Kogemusnõustaja

koz-oks@convictus.ee

+372 58 806 246

Olga Väina
jurist/vabatahtlik
+372 53 030 752
ramstor.ou@mail.ru
Valentina Pavlova
kahjude vähendaja/konsultant
valentina@convictus.ee
+372 56 608 517

Oksana iljitsova
kahjude vähendaja/konsultant

oksana@convictus.ee
+372 56 550 83

Nelli Lomova
Raamatupidaja
nelli.lomova@convictus.ee
+372 6 410 133
Tatjana Serdjuk
kahjude vähendaja/konsultant
tatjana@convictus.ee
+372 6 414 107

 

Kristina Vingisaar
kahjude vähendaja/konsultant
vingisaar@convictus.ee
+372 56 927 813

Ksenia Nitsenko

sotsiaaltöötaja, kahjude vähendaja/konsultant

ksenia@convictus.ee

+372 56 927 698

Olga Mordas
Juhtumikorraldaja/sotsiaaltöötaja mobiilses bussis
olga.mordas@convictus.ee
+372 53 738 679