Meeskond

Claes Erik Heijbel

Organisatsiooni asutaja, juhatuse liige claes.heijbel@convictus.org

Nadezda Afanasjeva

Sotsiaaltöötaja
nadezda@convictus.ee +372 5697 5098

Inna Farber

Psühholoog
farber@convictus.ee
+372 5563 4473

Veronika Saareväli

Kahjude vähendamise teenusejuht (Lastekodu tn)
veronika.s@convictus.ee
+372 5687 6963

Darja Altsepp

Kahjude vähendaja/konsultant
darja.altsepp@convictus.ee
+372 5202 958

Tatjana Serdjuk

Kahjude vähendaja/konsultant
tatjana@convictus.ee
+372 6414 107

Ljubov Mõskiv

Kahjude vähendaja/konsultant
ljubov.myskiv@convictus.ee
+3725600 3766

Anzela Beljakova

Kahjude vähendaja/konsultant
anzela.beljakova@convictus.ee




Veera Mazepina

Kahjude vähendaja/konsultant veera@convictus.ee +372 5124 541


 

Victoria Vinckler
kunstiterapeut
victoria.vinckler@gmail.com
+372 58 142 010

Anzela Beljakova

kahjude vähendaja/konsultant

anzela.beljakova@convictus.ee

Darja Altsepp
kahjude vähendaja/konsultant

darja.altsepp@convictus.ee

+372 52 029 58

Jaan Väärt

mobiilse bussi KVT koordinaator
Psühhodraama grupijuht
jaanvrt@gmail.com
+372 53 322 530

Viktoria Wolf

tugiisik – kogemusnõustaja

vik@convictus.ee

+372 58235960

 

 

Konstantin Iru
kogemusnõustaja
kahjude vähendaja/konsultant

iru@convictus.ee

+372 58 091 654

 

 

Dan Sõrbu

kogemusnõustaja

kahjude vähendaja/konsultant

dansorbu@gmail.com

+372 56 55083

 
 

Roman Aršavin
kogemusnõustaja
kahjude vähendaja/konsultant

roman.arsavin@convictus.ee

+372 56 928 381

 

Olga Väina
jurist/vabatahtlik

+372 53 030 752

ramstor.ou@mail.ru

Jaana Važaevakogemusnõustaja


kahjude vähendaja/konsultant

jaana.vazaeva@convictus.ee


+372 58235960

 

Tatjana Russakova

Sotsiaaltöötaja, Plasti KV juht

lasconvictus@gmail.com

+372 53 062 527, +37256003766

 

Valentina Pavlova
kahjude vähendaja/konsultant
valentina@convictus.ee
+372 6 414 107