Meeskond

Claes Erik Heijbel
Organisatsiooni asutaja, juhatuse liige
claes.heijbel@convictus.org

Ksenia Nitsenko

Sotsiaaltöötaja

ksenia@convictus.ee

+372 56 897886

Ljubov Mõskiv
kahjude vähendaja/konsultant
ljubov.myskiv@convictus.ee
+37256003766

Julia Vinckler – Nannattu

KV-Lastekodu projektijuht
julia@convictus.ee
+372 56 876963

Nadezda Afanasjeva
Sotsiaaltöötaja
+372 56 975 098
nadezda@convictus.ee

Tatjana Serdjuk
kahjude vähendaja/konsultant
tatjana@convictus.ee
+372 6 414 107

Victoria Vinckler
kunstiterapeut
victoria.vinckler@gmail.com
+372 58 142 010

Veera Mazepina
kahjude vähendaja/konsultant

veera@convictus.ee

+372 51 245 41

Inna Farber
Psühholoog
farber@convictus.ee
+372 55 634 473

Anzela Beljakova
kahjude vähendaja/konsultant
anzela.beljakova@convictus.ee
Darja Altsepp
kahjude vähendaja/konsultant
darja.altsepp@convictus.ee
+372 52 029 58

Jaan Väärt

mobiilse bussi KVT koordinaator
Psühhodraama grupijuht
jaanvrt@gmail.com
+372 53 322 530

Viktoria Wolf

tugiisik – kogemusnõustaja

vik@convictus.ee

+372 58235960

Konstantin Iru
kogemusnõustaja
kahjude vähendaja/konsultant
iru@convictus.ee
+372 58 091 654

Dan Sõrbu

kogemusnõustaja

kahjude vähendaja/konsultant

dansorbu@gmail.com

+372 56 55083

Roman Aršavin
kogemusnõustaja
kahjude vähendaja/konsultant
roman.arsavin@convictus.ee
+372 56 928 381
Olga Väina
jurist/vabatahtlik
+372 53 030 752
ramstor.ou@mail.ru
Jaana Važaeva
kogemusnõustaja
kahjude vähendaja/konsultant
jaana.vazaeva@convictus.ee
+372 58235960

Tatjana Russakova

Sotsiaaltöötaja, Plasti KV juht

lasconvictus@gmail.com

+372 53 062 527, +37256003766

Valentina Pavlova
kahjude vähendaja/konsultant
valentina@convictus.ee
+372 6 414 107